To jsem já

Pracuji s láskou k papíru. Zakázku řeším pro zákazníka individuálně, precizně a kreativně. Základem každé spolupráce s klientem je vybudování přátelského vztahu, který je založen na otevřené komunikaci a vzájemné interakci. Hlavním cílem je pro mě tvorba kreativní prezentace Vaší firmy jak v elektronické, tak i v tištěné formě.

Reklama, propagace a vizuál firmy je základní stavební kámen skvělého podniku. Je to prostředek, jak být alespoň o pár kroků před konkurencí.

Prezentaci sebe nebo firmy dělejte jinak, aby se Vám vlastní logo nestalo za pár dní až týdnů všedním nebo zapomenutelným.

Nechci se tu obhajovat, co umím nebo neumím. Mluví za mne výsledky mé práce. Miluji grafický design, který je začátek všeho. Jsem specialista v oboru reklamy a propagace. Zabývám se vývojem logotypů, grafickým designem, přípravou tiskových materiálů, tvorbou webových stránek atd. Všechny tyto dovednosti mi pomáhají dělat pro Vás vždy maximum. Každý zákazník je pro mne unikát. Nikdy nedělám stejnou věc dvakrát, ale vždy zapojuji kreativní mysl. Vždy začínám každý projekt od začátku a beru ho jako novou výzvu. V úvahu pak beru zákazníkovi potřeby a požadavky. Největší odměnou mi je, když je zákazník spokojen.